Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2003' BMW X5 me susta jo me jastiqe

€2,000Disk.
3 foto
Trupi: SUV - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Kontroll i përgjithshëm i riparimit
Pronarët e mëparshëm: 2
Mosha: 20 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Energji: 250 kf
Zhvendosje: 2900 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: E zezë
Klasa e emetimit: Euro 3
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa
I jashtëm: Disqe Aliazhi
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Pasqyrat me Sinjal, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Bluetooth, Sistem Lundrimi

makines i ka mbaru letrat nga korriku nga ana mekanike shum mire por ka gervishje ka kondicioner dhe osht me 4 susta

  • 067Tregoni telefonin
  • ben
  • Durrës
  • 29 Janar 2023
Support Ukraine