2020' BMW X5 photo #1
2020' BMW X5 photo #2
2020' BMW X5 photo #3
2020' BMW X5 photo #4
2020' BMW X5 photo #5
2020' BMW X5 photo #6
6 foto

2020' BMW X5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€73,000
Publikuar 23 Nëntor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: Diy8vt

Information from the owner

Mosha: 4 vjet
Kilometrazhi: 75000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2020' BMW X5

Shitet bmw x5 m50i super full dhe ne super gjendje

Support Ukraine