Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' BMW X5

€36,400
2016' BMW X5 photo #1
2016' BMW X5 photo #2
2016' BMW X5 photo #3
2016' BMW X5 photo #4
2016' BMW X5 photo #5
2016' BMW X5 photo #6
6 foto
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

36.400 EURO
- BMW X5 35d Xdrive (F15) M package origjinal fabrike
- 3.5 Nafte TwinPower Turbo pa taks lluksi
- Viti 02/2016
- 150.000 KM
- Tavan xhami panoramik
- Automatike 8G (Comfort, Sport, Tronic +/-) marshe ne timon F1
- Kamera 360 grad
- Sensor parkimi
- Kroskot dixhital
- KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Stop)ndezje-fikje pa perdorur celsin)
- AUTO HOLD i mban frenat vet ne trafik
- Sistem ECO (fiket në trafik)
- BMW Drive select (Perzgjedh nje nga 4 karakteristikat e makines ECO Pro, Comfort, Sport, Sport + ,qe ndryshojne performancen e makines, konsumin, suspensionin dhe kohen e nderrimit te marsheve)
- Active Blind Spot Detection (paralajmërim për një përplasje kur ndërroni korsinë)
- Pedestrian Warning (paralajmërim dhe ndërhyrje frenuese në rast të një përplasjeje të mundshme të këmbësorit)
- Lane Departure Warning (dridhet timoni për daljen e mjetit nga korsia)
- Frontal Collision Warning (paralajmërim dhe ndërhyrje e frenimit përpara përplasjes së mundshme)
- Head Up Display (Kroskot i cili shfaqet tek xhami para)
- Ambient Light origjinal tek kroskoti, tek dyert, tek kembet dhe tek sendilet, ne ngjyra te ndryshme (blu, blu e erret, portokalli, lejla, e bardhe, roze)
- Sistem muzike Harman Kardon
- Pasqyra me palosje elektrike, Pasqyra me memorje
- Klima dixhitale katerzonale
- Sistem Multimedia me ekran te madh, Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Video kur ecen, Bluetooth
- Interiori ngjyrë portokalli shume i paster me sendile lekure
- Sendile me ngrohje para-mbrapa
- Sendile me levizje elektrike
- Sendile me memorje
- Sendile me fryrje-shfryrje
- Sendile me thyerje
- Sendile me terheqje tek vendi i uleses
- Timon M Package origjinal, Timon me levizje elektrike, Timon me memorje
- Disponon 2 celsa
- Dyer me thithje
- Hapje-mbyllje e bagazhit me buton
- Fener Led (origjinal BMW)
- Xhama te zinj origjinal, Perde origjinale
- Disqe 20" (M package) origjinal, me goma te reja
- Dogane te paguar, gati per targa 10 minuta pune!!!
Makina eshte ne gjendje te shkeqlyer, nuk ka nevoje per asgje! Eshte e gatshme per c’do kontroll dhe c’do prove nga ana juaj!

Cmimi 36.400 EURO, i diskutueshem pasi te shikohet nga afer! Mundesi nderrimi.

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 20 Mars 2023
Support Ukraine