Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' BMW X5

€29,500
2015' BMW X5 photo #1
2015' BMW X5 photo #2
2015' BMW X5 photo #3
2015' BMW X5 photo #4
2015' BMW X5 photo #5
2015' BMW X5 photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

- BMW X5 35d Xdrive (F15)
- M package
- 3.5 Nafte TwinPower Turbo (pa taks lluksi)
- Viti 2014
- 140.000 KM te verifikuara
- Tavan xhami panoramik
- Automatike 8G (Comfort, Sport, Tronic +/-) marshe ne timon F1
- Kamera 360 grad
- Sensor parkimi
- Kroskot dixhital
- KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Stop)ndezje-fikje pa perdorur celsin)
- AUTO HOLD i mban frenat vet ne trafik
- Sistem ECO (fiket në trafik)
- BMW Drive select
- Adaptive Cruise Control
- Active Blind Spot Detection
- Pedestrian Warning
- Lane Departure Warning
- Frontal Collision Warning
- Head Up Display (Kroskot i cili shfaqet tek xhami para)
- Ambient Light origjinal tek kroskoti, tek dyert, tek kembet dhe tek sendilet, ne ngjyra te ndryshme (blu, blu e erret, portokalli, lejla, e bardhe, roze, jeshile)
- Sistem muzike Harman Kardon
- Pasqyra me palosje elektrike
- Klima dixhitale 4zonale
- Sistem Multimedia me ekran te madh, Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD,Bluetooth
- Sendile me ngrohje para-mbrapa
- Sendile me levizje elektrike
- Sendile me fryrje-shfryrje
- Timon me levizje elektrike
- Pasqyra, Sendile, Timon (te gjitha me memorje)
- Disponon 2 celsa
- Hapje-mbyllje e bagazhit me buton
- Fener full led (Matrix)
- Xhama te zinj origjinal, Perde origjinale
- Disqe 20" (M package) me goma te reja 100%
- Dogane te paguar,targa siguracion per nje vit
- Makina eshte ne gjendje te shkeqlyer, nuk ka nevoje per asgje! Eshte e gatshme per c’do kontroll dhe c’do prove nga ana juaj!

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Shtator 2023
Support Ukraine