2015' BMW X5 photo #1
2015' BMW X5 photo #2
2015' BMW X5 photo #3
2015' BMW X5 photo #4
2015' BMW X5 photo #5
5 foto

2015' BMW X5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€31,000
Publikuar 26 Prill 2024ID: rOB3c1

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2015' BMW X5

Full opsion..2 celsa..vaj kambios dhe filtri te ndruara para 5 mije klm..vaj motori dhe filtra nderuar para 10 mije klm…Ferrota dhe tamburo ndruar kohet e fundit …letra te paguara ..Gjendje shum te mire,ndodhet ne garazhin e pallatit ne fillim te rruges "Kosovareve".

Support Ukraine