Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' BMW X5

€13,200
6 foto
Trupi: Makinë sportive
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Sapo ardhur BMW X5 3.0 nafte me dogan paguar viti 2013,me motor 2999cc, nuk e kap taksa luksi, shume sportive, kilometra originale me garanci , climatronic me dy zone, me start stop, tavan panoramik,bluetooth, dvd, multimedia me ekran te madhe, kamera parkimi 360 grad, sensor parkimi para dhe mbrapa, timon multifunksional, sendile lekure dhe me memorje, sendile me ngrohje,disqe 20 kater goma te reja, larje fenerash, full option, gjendje shume te mire,, cmimi i diskutueshem ose nderoet

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 11 Dhjetor 2022
Support Ukraine