Shto te të preferuarat

2013' BMW X5

€15,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2013 BMW X5 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013
Makina esht e sapo ardhur me dogan te paguar. Ka 208 mij km orgjinale me garanci dhe esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove. Makina disponon cdo opsion te mundshem te ketij modeli
-Fenera ledStopa ledNight vision (kilometrazh ne xham) Kamera 360 grad Sensor parkimiTavan panoramik xhami me hapje sendilje me ngrohje me memorje ,me masazh timon me ngrohje ,me memorje,me levizje Xhama te zinj orgjinal Sallon mershin ngjyr tulle Navi madh Bluetooth/Aux/Mp3 Bagazhi hapet mbyllet me buton
Makina ka ardhur ne daten 23 ne shqiperi dhe shoqerohet me video nga momenti i blerjes
Makina esht ne super gjendje nk ka nevoj per asnje gje ,me sherbimet te bera te BMW ne Canada ,vaji ,filtra,ferrota, dhe goma 100% te reja me vler 1000€ .
SHITET ME CMIM OKAZION 15500€ I DISKUTUSHEM /MUNDESI NDERRRIMI /ME NDERRIM CMIMI NDRYSHON
CEL-0695521005

Shiteni Makinën Tuaj