Shto te të preferuarat

2012' BMW X5

€14,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2012 BMW X5 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 220000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte ne gjendja shume te rregullt xhenerike dhe motorrike, BMW X5 E70, viti 2012, 220,000 Km me tavan xhami panoramik, sallon lekure, sedilje elektrike (fryrje,cfryrje,ngrohje) navigator, cd player, disqe alumini, drita kseno bikseno, sensor parkimi, kamera 180 grade, ndezje me START-STOP, timon me ngrohje, disk tronik, xhama te zinj origjinal , bagazh me mbyllje automatike ,te kater gomat jane te reja Mishelin , Full Option.