Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' BMW X5

€11,700
2012' BMW X5 photo #1
2012' BMW X5 photo #2
2012' BMW X5 photo #3
2012' BMW X5 photo #4
2012' BMW X5 photo #5
2012' BMW X5 photo #6
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

BMW X5
Vitprodhim Fundi 2012
Nafte 35d ( pa takse luksi )
Xdrive
Perde anesore
207 mij KM
Kambio automat
Kondicioner klima 4 zonale
Kondicioner ne vendet e fundit
Limitator shpejtesie
Cruise control
Bagazhier me 6 cd , Aux, Bluetooth
Start and stop engine
Xhamat te gjithe te zinj
Kontroll stabiliteti Tsc
Dtc
Ndihmues per levizjet ne malore HLA
Frena dore elektrike
Sistem monitorimi te presionit te gomave TPMS
Autohold
Sedile me levizje dhe me memorie
Sedile me fryrje dhe shfryrje sipas formes se deshiruar trupore
Sedile me ngrohje para dhe pas
Timon elektrik dhe me ngrohje
Makine gjithmone e mbajtur ne garazh
Intelligent lights xenon
Timon me levizje elektrike
Sensore shiu + drite
Tavan panoramik
Voice control + usb + aux + bluetooth
Sensore parkimi para
Sensore parkimi pas
Kamera parkimi dhe 360 Grad
Bagazh me hapje dhe mbyllje me buton
Navi i madh me harta
Drita mjegulle para dhe mbrapa
Makina eshte ne gjendje shum te mire.Goma te reja PIRELLI.Eshte shum e rehatshme , shum e paster si brenda dhe jashte dhe mund ta kontrolloni ku te keni deshire .
Cmimi : 11700€( i diskutueshem pasi te shihet makina nga afer )

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 14 Shtator 2023
Support Ukraine