Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' BMW X5

€12,900
2011' BMW X5 photo #1
2011' BMW X5 photo #2
2011' BMW X5 photo #3
2011' BMW X5 photo #4
2011' BMW X5 photo #5
2011' BMW X5 photo #6
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

BMW X5 LOOK M PACKAGE
SHITET
• 》BMW X5
/// LOOK M
• 》X-Drive 3.5
• 》Diesel/Nafte
• 》Pa takse lluksi
• 》Bagazh me thithje
• 》Viti prodhimit dhjetor 2011
• 》Xhama te zinj Para + Mbrapa
• 》Kilometra 198.000 origjinale
• 》Sherbime te kryera te gjitha
• 》Disqe 21 M Package Orgjinal Goma te reja 2 te gjera 2 te ngushta
• 》Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual +
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Pasqyra me palosje antiverbuese me xham me ngrohje
•》 Hapje bagazhi me pult dhe me buton nga brenda
• 》Dritat Bi Xseno Inteligjente 12000 K
• 》Fenere me larje automatike
• 》Fendinebiat Led 8000 K
• 》Drita te dyert kur hapen
• 》Timon lekure multifunksional +Ngrohje
• 》Sallon Lekure Sedilje elektrike
• 》Baxha xhami panoramike
• 》Navigator te madh
• 》Navigation System DVD CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para dhe karikator ne bagazh
• 》Sistem muzike Edition Sound me subbufer te integruar
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sensor shiu
• 》Sensor drite
• 》Sensor Gomash
• 》Sistem Hold Start
• 》Sensor para mbrapa Origjinal Fabrike
• 》15 Air Bag
•》Amortizatore me regjistrim para mbrapa
• 》Vaj filtra dhe cdo sherbim i bere ne kohe
•》 Ngjyra Bardhe Super Perl perfekte me shkelqim
• 》2 Celsa orgjinale
• 》Makina eshte shume e re si fabrike cdo sherbim i bere
Cmimi i Diskutueshem
Telefon Whatsap Viber

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 1 Prill 2023
Support Ukraine