Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' BMW X5

€15,900
6 foto
Trupi: Makinë sportive
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Bmw X5, Viti 2011, Motorr 3.0 Nafte, Kqmbio Automatike(8 Marshe), Full Option, Disqe dhe Goma Sportive, Me Letra, Ne gjendje te shkelqyer.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Shtator 2022
Support Ukraine