Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' BMW X5

€11,500
2011' BMW X5 photo #1
2011' BMW X5 photo #2
2011' BMW X5 photo #3
2011' BMW X5 photo #4
2011' BMW X5 photo #5
2011' BMW X5 photo #6
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Okazion! Bmw X5 35d M package twin turbo X drive 4x4 full optional. Viti fund 2011 motorr 2997 pa taks luksi ne gjendje shume te mire me sherbime te sapo bera. E sapo ardhur me dogane dhe letra te sapoprera 212.000 km. M package, kamera 360grad, serdilje me ngrohje dhe memorie, full panorama , keyless go Start/Stop, Auto Hold, 4 goma te reja Bagazh me buton, Xhama te zinj origjinal, tavan i zi, Bixneo , sensor shiu dhe drite, disqe origjinal , navi i maxh, aux, bluetooth. Fotot e makines qe nga momenti i blerjes. Cmimi 11.800€ cash

Mundesi nderrimi vetem me motorr 2013 e siper dhe diferencen. 13.500€ nderrim

Support Ukraine