Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' BMW X5

€11,500
2011' BMW X5 photo #1
2011' BMW X5 photo #2
2011' BMW X5 photo #3
2011' BMW X5 photo #4
2011' BMW X5 photo #5
2011' BMW X5 photo #6
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

BMW X5 2011
• 》BMW X5
• 》X-Drive 3.5 I
• 》benxine
• 》Pa takse lluksi
• 》Bagazh me thithje
• 》Viti prodhimit dhjetor 2011
• 》Xhama te zinj Para + Mbrapa
• 》Kilometra 140.000 origjinale
• 》Sherbime te kryera te gjitha
• 》Disqe 18 Orgjinal 4 Goma te reja
• 》Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual +
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Pasqyra me palosje antiverbuese me xham me ngrohje
•》 Hapje bagazhi me pult dhe me buton nga brenda bagazh me buton
• 》Dritat Bi Xseno Inteligjente
• 》Fenere me larje automatike
• 》Drita te dyert kur hapen
• 》Timon lekure multifunksional +Ngrohje
• 》Sallon Lekure Sedilje elektrike
• 》Baxha xhami panoramike
• 》Navigator modelit te ri digital te madh kamera 360 * plus indjetro
• 》Navigation System DVD CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sensor shiu
• 》Sensor drite
• 》Sensor Gomash
• 》Sistem auto Hold
• 》Sensor para mbrapa Origjinal Fabrike
• 》15 Air Bag
•》 Ngjyra Bardhe Super Perl perfekte me shkelqim
• 》2 Celsa orgjinale
• 》Makina eshte shume e re si fabrike cdo sherbim i bere
🔴 11500 € Cmimi i Diskutueshem
Telefon Whatsap

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 14 Tetor 2023
Support Ukraine