2011' BMW X5 photo #1
2011' BMW X5 photo #2
2011' BMW X5 photo #3
2011' BMW X5 photo #4
2011' BMW X5 photo #5
2011' BMW X5 photo #6
6 foto

2011' BMW X5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,500
Publikuar 7 Qershor 2024ID: 8ot3Ak

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2011' BMW X5

Shitet bmw x5 3.5i twinpower turbo pa takse luksi.
Makina esht ne gjendje te mire dhe konvertohet me gaz.
Makina esht look M brenda e jashte.
Makina disponon keto opsione
Ngrohje sediljesh
Tavan panoramik
Drita xenon bixenon
Sensor parkimi
Sensore shiu
Pilot automatik
Bagazhi hapet e mbyllet me buton etj
Shitet ose nderrohet me makine tjeter+/- diferencen

Support Ukraine