Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' BMW X5

€16,700
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

BMW X5 30d euro 5 prodhim europian 8 g tronic,2993cc(pa taks lluksi),konsum i ulet karburanti pasi esht motor euro 5 dhe me 8 marsha+indientro 9,prodhim fundi i vitit 2010 me 167 000 km origjinale,përmban këto opsione:Euro 5,start/stop,keyless entry,sensor 360grad,tavan xhami panoramik,fener bi ksenon full led,tapiceri lëkure ngjyre vishnje e erret shum e pastër,sedilje me ngrohje,drive multimedia,navigator,dvd,cd,usb,aux,frena dore elektrike +auto hold,perde origjinale,kilometrazh qe shfaqet ne xham,xhama te zinj origjinal disqe 20 M50d,goma te reja te sapovendosura cdo sherbim i bere ne koh dhe ne servis perkates te bmw cdo opsion esht funksional nuk i mungon asgje e mbajtur nga nje person,cmimi pak i diskutueshem.

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 26 Shtator 2022
Support Ukraine