Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' BMW X5

€9,500
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes Bmw X5 3.5 Nafte ( PA TAKS LUKSI ) xDrive 4x4 ,, viti dhjetor 2009 ,dal ne qarkullim ne 2010, 290 HP fabrike Super e shpejte , kamio automatike tip/tronik 7G, ngjyre shume e vecante gri e erret perle , 250.000 km ORIGJINALE me garanci, cdo servis i ber ne kohen e duhur, eshte super komode, Full opsionn!! :disqe origjinale me 4 goma te rejaa te gjera, sensore parkimi para dhe mbrapa origjinale fabrike, marmida look M, full PANORAMA,Blind Spot assist, bokse Harman Kardon, AUTO HOLD, Bagazhi mbyllje me buton, xenon, bi xenon, fener kristal me dopio lupa origjinale, dritat kthehen me ane te kthesave, stopat mbrapa me led te 2013,sensor shiu, Esp, Abs, 10 airbag, 5 porta, Sallon shum i mbajtur komplet lekure e zeze, sendilje me memorie dhe me fryrje shfryrje, 7 vende vende, xhama te zinj origjinal, sendilje me palosje , pasqyra antiverbuse, dhe te palosshme ,komanda ne timon, board kompjuteri, kondicioner clima dual zone, Navi te madh origjinal me prekje, bllok muzike origjinale super audio me bagazhier origjinal fabrike me 6 Cd, radio, cd, bluetooth, aux,usb, Cdo gje te makina eshte funksionale, Makina eshte super lluksoze, Makina i jane bere te gjitha sherbimet, ferrotat e reja, cdo gomine poshte e ka te re, Euro 4,. Makina eshte super akull e paster nga te gjitha drejtimet, ne gjendje perfekte nga ana mekanike, motorrike dhe vizuale,, mund ta kontrollini ku te deshironi. Makina eshte e pajisur me letra te paguar deri ne korrik 2023!!! Vetem telefonata seriozeee !!! Cmimi I Diskutueshem ; mundesi nderrimi

Support Ukraine