Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2010' BMW X5

€9,500
7 foto
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kilometrazhi: 245000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW X5 3.0d Xdrive
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Shqiptare
✔ Km: 245.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: Letra te paguara, 3.0 Diesel pa taks luksi, Start-Stop, Kamera dhe Sensor parkimi, Panorama, Navigator, Sallon lekure, Sensor Dritash, Shiu, Xenon, Sedilje dhe timon me ngohje, Xhama te zinj, etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
✔ Cmimi: 9.500€
✔ Telefon: +355692497771

  • 069Tregoni telefonin
  • NRG Motors
  • Durrës
  • 1 Prill 2022
Support Ukraine