Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' BMW X5

€8,500
7 foto
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 245000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

#SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW X5 3.0d Xdrive
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Shqiptare
✔ Km: 245.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: Letra te paguara, 3.0 Diesel pa taks luksi, Start-Stop, Kamera 360"dhe Sensor parkimi, Panorama, Navigator, Sallon lekure, Sensor Dritash, Shiu, Xenon, Sedilje dhe timon me ngohje, Xhama te zinj, etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
✔ Cmimi: 8500€ I PA DISKUTUESHEM / NUK NDERROHET
✔ Telefon: +355692605773 / +355692497771

  • 069Tregoni telefonin
  • NRG Motors
  • Durrës
  • 9 Nëntor 2022
Support Ukraine