Shto te të preferuarat

2009' BMW X5

€12,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 BMW X5 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Desert Eagle Motors nxjerr ne shitje BMW X5 2009 4.8i me mundesi impjanti per montim. E sapo ardhur nga Dubai.
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe ndodhet ne Tirane gati per testim dhe prove.
Cmimi 12300 euro me dogane te paguar.
Per te lene takim ju lutem kontanktoni 0674978653
Desert Eagle Motors operon ne Dubai dhe Tirane. Sjellim makina me porosi nga Dubai tek klienti me kosto minimale.

Shiteni Makinën Tuaj