2009' BMW X5 photo #1
2009' BMW X5 photo #2
2009' BMW X5 photo #3
2009' BMW X5 photo #4
2009' BMW X5 photo #5
2009' BMW X5 photo #6
6 foto

2009' BMW X5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,800
Publikuar 21 Qershor 2024ID: BL2eHk

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2009' BMW X5

SHITET
• BMW X5 E70. 2009 me 123 mi km te reflektuar dhe ne certifikaten e origjines te cilen e disponoj dhe me drejt kontrolli te BMW e sapo ardhur nga USA
3.0 si. Benzin-gaz. Impjant Stag i sapo vendosur me garanci 4 vjecare!! shum ekonomike.
» Xhama te zinj (origjinal )dhe me perde mbrapa
» Fener inteligent qe kthehen sipas rruges
» Disqe 18 dhe goma 90% te reja 4 stinet
Kambio Automatike Sport/Manual. + -
» Tempomat Limitator shpejtesie
» Pasqyra me palosje antiverbuese me xham me ngrohje
» Dritat Inteligiente 12000 K
» Fenere me larje automatike
» Timon lekure multifunksional dhe ngrohje.
 » Sallon Lekure individuale Sedilje elektrike+Ngrohje/ajer
» Baxha xhami panoramike
» Navigator te madh
» Navigation System DVD CD Radio AUX USB BLUETOOTH
» Klimatizator digital Bizonale para mbrapa.
» Sendilje me memorie ngrohje/ftohje para mbrapa
» Sensor shiu
» Sensor drite
» Sensor Gomash
" Sistem Start/Stop
» Sensor para /mbrapa Original Fabrike kamer parkimi
» Ngiyra Gri Perl me shkelqim e veçante ne llojin e vet

Te sapo nderuara 4 amortizator,vaj+filtra dhe bateria, Makina eshte shume e paster e gatshme per cfar do lloje prove tek mekaniku juaj i besuar.
Letrat e sapo prera.
Cmimi 8800 € pak i diskutueshem

Support Ukraine