Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' BMW X5

€8,700
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Tapiceri Lekure Bezhe me veshje Druri Super e paster dhe e pagervishtur,

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Nëntor 2022
Support Ukraine