Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' BMW X5

€6,800
2008' BMW X5 photo #1
2008' BMW X5 photo #2
2008' BMW X5 photo #3
2008' BMW X5 photo #4
2008' BMW X5 photo #5
2008' BMW X5 photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Makina ne super gjendje....
Dokumenta t paguara....
E paster si brenda dhe jasht...
Sendile me ngrohje para mbrapa...
Panoramik....
Shitet per arsye personale....

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 25 Shtator 2023
Support Ukraine