Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' BMW X5

€8,200
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Sapo Ardhur Ne Shqiperi Me dogan Te paguar X5 Motor 300 Benzin Konvertohet Me gaz Me 650 Euro Me Te gjitha Opsionet Behet Dhe Me Nderrim

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 22 Shtator 2022
Support Ukraine