Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' BMW X5

€8,500
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Bmw X5 Benzine/Gaz 3.0 si
Viti 2008/ (4X4)
Km 300.000
Sensore/ kamera parkimi
Navi/Cd/Dvd/Aux
Clima 6 zona individual
Srs/Abs/Airbag
Xenon/ Bi Xenon (nga kthen timonin levizin dritat)
Automat/ D/DS+Manual
Pilot Automatic
Timon Elektrik
Sedilje elektrike
Bagazhi hapje me pult dhe buton/ Mbyllje me buton
Full panoram
Impjant Stag akoma ne garanci
Konsum ekonomik
Xhama te zi mbrapa dhe perde origjinale nga fabrika
Sherbime te gjitha te bera
Shume e qendrueshme dhe e rehatshme
Cmim i padiskutueshem..........

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 21 Janar 2023
Support Ukraine