Shto te të preferuarat

2007' BMW X5

€11,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 BMW X5 në Durrës, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina esht ne gjendje te shkelqyr e sapo ardhur makina esht panoram me sedilje me ngrohje ftohje dhe timoni me nhrohje me kamera mrapa goma te reja letrat i ka der me 25 shkurt 2020tes makinen mund ta kontrolloni ku te doni 11500eu e diskutushme nderrohet me makin te vogel nuk e kap takse luksit impjanti gazit i hidhet po problem

Shiteni Makinën Tuaj