Shto te të preferuarat

2007' BMW X5

€9,999
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 BMW X5 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 163700 km
Zhvendosje: 2987 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

E sapo ardhur nga Canada. Goma te reja. Konsumi brenda ne qytet: 12 litra/100km, jashte qytetit: 9 litra/100km. Gjithashtu motorri eshte i pershtatshem per impjant gazi. Specifikat dhe opsionet: - Motorr 2996cc (pa takse luksi) - 272 kuaj fuqi - Ngjyra e zeze Sapphire Metallic - Tapiceria Exclusive Nappa Leather ngjyre bezhe. Tavan xhami panoramik me dy hapje - Pasqyrat e brendshme dhe te jashtme me auto erresim - Sedile Comfort me memorje - Support i fundshpines ne sedile - Kroskot lekure Individual nappa leather dhe me dru origjinal - Klima automatike me 4 zona - Kontrolle me ane te zerit - Radio HD - Sistem HiFi Audio Profesional DSP LOGIC7 - Karikator DVD - BMW TeleServices - AUX Nderfaqe - Nderfaqe muzike per Smartphone - Paketa e interior light - Sensor shiu - Fenere Bi Xenon - Fenere adaptive qe kthehen sipas timonit - Pilot automatik me vetefrenim - Timon lekure Sport multifunksional me levizje elektrike - Sistem alarmi - Shadow Line - Tavan Individual - Xhama termik dhe kunder diellit Mundesi blerjeje me leasing me 20% parapagim dhe keste deri ne 5 vjet. Garanci per makinen dhe per kilometrat - Makina ka 3 celsa - Teknikisht dhe vizualisht si e re pa asnje defekt apo mangesi

Shiteni Makinën Tuaj