Shto te të preferuarat

2007' BMW X5

€13,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 BMW X5 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

BMW X5 - 4.8i Benzin, Viti Prodhimit fundi 2007 me 191.000 km, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje + memory ,navigator , cd palyer , komando+ ngrohje ne timon , disqe alumini , gomat e reja 100% , drita kseno , sensor dritash , sensor shiu , hapje mbyllje qendrore, ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike, Dogana e Paguar Gati per Targa,.
Cmimi—13400 Euro I Diskutueshem.

Shiteni Makinën Tuaj