Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' BMW X5

€5,200
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Bmw X5
Forca motorrike 》 3.0
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2006
Cmimi 》5.200 €
Nr i kontaktit 》
Pershkrimi 》 Bmw X5 3.0 nafte e targuar dhe me letra te paguara. Makina eshte ne gjendje te mire, sherbime te bera. Panoramike, navi me touch, sensore parkimi, sallon lekure, etj...
.
...........

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 1 Janar 2023
Support Ukraine