Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2005' BMW X5

€9,000
6 foto
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet x5 4.4 benzi makin esht e pershtatu per teren malor makin jan te modefikura te gjitha gjera per off road sherbime i ka gjitha te berera sic e shikoni dhe ne foto cmimi i diskutush dhe ndrim

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 27 Maj 2022
Support Ukraine