Shto te të preferuarat

2009' BMW 335

€10,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 BMW 335 në Tiranë, Shqipëri
  • 2009 BMW 335 në Tiranë, Shqipëri - 2
Trupi: Kabriolet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet BMW E93 335i ROADSTER CABRIO BiTurbo .Motorri 3.0 Benzine (Motorr X6 ) BiTurbo Pa taksa Luksi .Kambio Automat 7G M/S + Marsha ne timon F1 .Viti 2009 .Me 147 mij kilometra origjinale ( me liber sherbimesh qe nga 52mij kilometra . )LOOK M POWER Fabrike Cabriolet elektrike me buton funksionale , Marmida me zhurem + plasje (degjohet shum pak brenda ) , dopjo xham , xhama te zinj te licensuar , Xenon biXenon + rrathe angel eyes , Disqe Japan racing + goma te reja pirelli me vler 2300 Euro , M package fabrike , Navi te madh + bagazhier me 6cd , sendilje komplet elektrike , klima bizonale , hapje mbyllje pa cels , start stop pa cels , aux cd navi , etj etj etj .Makina ka 380 kuaj fuqi Super e shpejt dhe e sigurt ne rruge , e ber per shpejtesi .Full option dhe shum e vecant ne llojin e saj .Super e paster si makin ✅ .Nuk ka nevoj per asnjelloj sherbimi , e perdorur shum pak ne shqiperi , ardhur nga gjermania .Me letra shqiptare te paguara per 1 vit .Cmimi 10.500 Euro Mundesi nderrimiTel : 069 56 36 167

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Nëntor 2020