2012' Audi Q7 photo #1
2012' Audi Q7 photo #2
2012' Audi Q7 photo #3
2012' Audi Q7 photo #4
2012' Audi Q7 photo #5
2012' Audi Q7 photo #6
6 foto

2012' Audi Q7

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,900
Publikuar 13 Prill 2024ID: 8TqdlK
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Audi Q7

Shitet : Audi Q7 3.0 Benzin Full Options
Viti 2012
7 vende
Km 215 mij km
Full panorama
Sendilje me ngrohje dhe ftohje
Sendilje eleltrike fryrje cfryrje
Klima 2 zona
Automat
Komanda ne timon
Navi i madh
Kamer parkimi
Bagazhi me buton
Limitator shpejtesie
Fener stopa led
Ndezje me buton Start/Stop
Pasqyra me palosje
Sensor parkimi
Cmimi 13900€

Support Ukraine