2012' Audi Q7 photo #1
2012' Audi Q7 photo #2
2012' Audi Q7 photo #3
2012' Audi Q7 photo #4
2012' Audi Q7 photo #5
2012' Audi Q7 photo #6
6 photos

2012' Audi Q7

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€13,900
Published 13 April 2024ID: 8TqdlK

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2012' Audi Q7

Shitet : Audi Q7 3.0 Benzin Full Options
Viti 2012
7 vende
Km 215 mij km
Full panorama
Sendilje me ngrohje dhe ftohje
Sendilje eleltrike fryrje cfryrje
Klima 2 zona
Automat
Komanda ne timon
Navi i madh
Kamer parkimi
Bagazhi me buton
Limitator shpejtesie
Fener stopa led
Ndezje me buton Start/Stop
Pasqyra me palosje
Sensor parkimi
Cmimi 13900€

Support Ukraine