Shto te të preferuarat

2007' Audi Q7

€8,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Audi Q7 në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi Q7 3.0 nafte viti i prodhimit 2007, makina është ngjyrë e zezë me sallon lëkure ngjyrë gri, kamje automatike, marrsha në timon F1, pilot automatik, sensor e parkimi para dhe mbrapa, kamera parkimi origjinale mbrapa, komanda në timon, aux, me katër goma të reja Pirelli, makina ka 145000 km origjinale për km mbaj garanci mund ti kontrolloni pranë koncesionarit, çmimi 8300€ pak i diskutueshem

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 23 Shkurt 2021