Bookmark This

2007' Audi Q7

€8,300
Report This Ad!
  • 2007 Audi Q7 in Tirane, Albania
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi Q7 3.0 nafte viti i prodhimit 2007, makina është ngjyrë e zezë me sallon lëkure ngjyrë gri, kamje automatike, marrsha në timon F1, pilot automatik, sensor e parkimi para dhe mbrapa, kamera parkimi origjinale mbrapa, komanda në timon, aux, me katër goma të reja Pirelli, makina ka 145000 km origjinale për km mbaj garanci mund ti kontrolloni pranë koncesionarit, çmimi 8300€ pak i diskutueshem

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 23 February 2021