Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Audi Q7

€9,000
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET AUDI Q7 . . .VITI 2007 . . .KAMIO AUTOMAT . . .LENDA DIESEL . . .FUQIA MOTORRIT 300 . . ME TARGA SHQIPTARE DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA . . NE GJENDJE SHUME TE MIRE . .. MUNDESI KONTROLLI KU TE DONI . . CMIMI 9 000 EURO!!!

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 22 Nëntor 2022
Support Ukraine