Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Audi Q7

€9,000
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET AUDI Q7 . . .VITI 2007 . . .KAMIO AUTOMAT . . .LENDA DIESEL . . .FUQIA MOTORRIT 300 . . ME TARGA SHQIPTARE DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA . . NE GJENDJE SHUME TE MIRE . .. MUNDESI KONTROLLI KU TE DONI . . CMIMI 9 000 EURO!!!

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 22 November 2022
Support Ukraine