2013' Audi Q5 photo #1
2013' Audi Q5 photo #2
2013' Audi Q5 photo #3
2013' Audi Q5 photo #4
2013' Audi Q5 photo #5
2013' Audi Q5 photo #6
6 foto

2013' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,500
Publikuar 29 Mars 2024ID: KrmcdI

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Audi Q5

Shitet AUDI Q5
I ARDHUR NGA ITALIA
GJENDJE PERFEKTE SHUME E PASTER NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA NE KONCESIONAR NE ITALI KU KA DHE LIBRIN E SHERBIMEVE DHE KARTEN E KLIENTIT
GOMA PIRELLI 100%
DRITA LED PARA PAS
SENSOR PARKIMI
CMIM I DISKUTUESHEM

Support Ukraine