Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi Q5

€15,500
2013' Audi Q5 photo #1
2013' Audi Q5 photo #2
2013' Audi Q5 photo #3
2013' Audi Q5 photo #4
2013' Audi Q5 photo #5
2013' Audi Q5 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet AUDI Q5
I ARDHUR NGA ITALIA
GJENDJE PERFEKTE SHUME E PASTER NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA NE KONCESIONAR NE ITALI KU KA DHE LIBRIN E SHERBIMEVE DHE KARTEN E KLIENTIT
GOMA PIRELLI 100%
DRITA LED PARA PAS
SENSOR PARKIMI
CMIM I DISKUTUESHEM

Support Ukraine