2012' Audi Q5 photo #1
2012' Audi Q5 photo #2
2012' Audi Q5 photo #3
2012' Audi Q5 photo #4
2012' Audi Q5 photo #5
2012' Audi Q5 photo #6
6 foto

2012' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,500
Publikuar 5 Maj 2024ID: Gx6GhN

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Audi Q5

Audi Q5 Premium Plus 2.0 Benzine
💶Cmimi : 9500€ i diskutueshem
- Viti 2011-2012
- 2.0 Benzine ( Behet me gaz )
- Automat
- 194.000 km me te drejte kontrolli
- Tavan panoramik
- Quattro
- Blindspot
- AutoHold
- Start/Stop
- Keyless Go
- Sensor parkimi para dhe pas
- Kamer parkimi
- Sensor shiu
- Sensor dritash
- Pilot automatik
- Bagazh me hapje mbyllje me buton
- Pasqyra me palosje
- Fener/Stopa Full Led
- Xhama te zinj origjinal
- Tapiceri kafe shume e paster
- Sedilje elektrike me ngrohje
- Sedilje me memorie
- Navigator
- Sistem Audio BANG & OLUFSEN
- CD / Bluetooth / SD / AUX
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE, PA PASUR NEVOJE PER ASNJE SHERBIM. E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TEK MEKANIKU I BESUAR.
💶 9500€ i diskutueshem

Support Ukraine