2012' Audi Q5 photo #1
2012' Audi Q5 photo #2
2012' Audi Q5 photo #3
2012' Audi Q5 photo #4
2012' Audi Q5 photo #5
2012' Audi Q5 photo #6
6 photos

2012' Audi Q5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,500
Published 5 May 2024ID: Gx6GhN

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2012' Audi Q5

Audi Q5 Premium Plus 2.0 Benzine
💶Cmimi : 9500€ i diskutueshem
- Viti 2011-2012
- 2.0 Benzine ( Behet me gaz )
- Automat
- 194.000 km me te drejte kontrolli
- Tavan panoramik
- Quattro
- Blindspot
- AutoHold
- Start/Stop
- Keyless Go
- Sensor parkimi para dhe pas
- Kamer parkimi
- Sensor shiu
- Sensor dritash
- Pilot automatik
- Bagazh me hapje mbyllje me buton
- Pasqyra me palosje
- Fener/Stopa Full Led
- Xhama te zinj origjinal
- Tapiceri kafe shume e paster
- Sedilje elektrike me ngrohje
- Sedilje me memorie
- Navigator
- Sistem Audio BANG & OLUFSEN
- CD / Bluetooth / SD / AUX
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE, PA PASUR NEVOJE PER ASNJE SHERBIM. E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TEK MEKANIKU I BESUAR.
💶 9500€ i diskutueshem

Support Ukraine