Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2011' Audi Q5

€13,500
 • 2011 Audi Q5 në Durrës, Shqipëri
 • 2011 Audi Q5 në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2011 Audi Q5 në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2011 Audi Q5 në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2011 Audi Q5 në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2011 Audi Q5 në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2011 Audi Q5 në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi Q5 2.0T
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 180.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Keyless go, Kamera dhe sensor parkimi, Navi, Fenere Kxenon, Sallon lekure, Sedilje me Ngrohje, Panorama, Blind Spot, Vaj dhe filtra te bera, Goma te katerta te reja etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 13.500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 14 Shtator 2021