Report This Ad!
Bookmark This

2011' Audi Q5

€13,500
 • 2011 Audi Q5 in Durres, Albania
 • 2011 Audi Q5 in Durres, Albania - 2
 • 2011 Audi Q5 in Durres, Albania - 3
 • 2011 Audi Q5 in Durres, Albania - 4
 • 2011 Audi Q5 in Durres, Albania - 5
 • 2011 Audi Q5 in Durres, Albania - 6
 • 2011 Audi Q5 in Durres, Albania - 7
Body: SUV - 4 doors, 5 places
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi Q5 2.0T
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 180.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Keyless go, Kamera dhe sensor parkimi, Navi, Fenere Kxenon, Sallon lekure, Sedilje me Ngrohje, Panorama, Blind Spot, Vaj dhe filtra te bera, Goma te katerta te reja etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 13.500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 14 September 2021