Shto te të preferuarat

2011' Audi Q5

€11,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2011 Audi Q5 në Shkodër, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Makina eshte e sapo ardhur me dogan te paguar motorr 2.0 TFSI i pershtashem per imjant gazi.Makina eshte ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e sapo kryera shum e paster tapiceri lekur bezh sedilje me memorie dhe nxemje fenerat me led bixenon sensor parkimi panoram komplet dy celsa cmimi i diskutushem kur te shikohet makina. Nuk nderrohet.

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 1 Prill 2021