Bookmark This

2011' Audi Q5

€11,500
Report This Ad!
  • 2011 Audi Q5 in Shkoder, Albania
Body: Wagon
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Makina eshte e sapo ardhur me dogan te paguar motorr 2.0 TFSI i pershtashem per imjant gazi.Makina eshte ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e sapo kryera shum e paster tapiceri lekur bezh sedilje me memorie dhe nxemje fenerat me led bixenon sensor parkimi panoram komplet dy celsa cmimi i diskutushem kur te shikohet makina. Nuk nderrohet.

  • 069Show phone
  • Shkoder
  • 1 April 2021