Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi Q5

€13,500
2009' Audi Q5 photo #1
2009' Audi Q5 photo #2
2009' Audi Q5 photo #3
2009' Audi Q5 photo #4
2009' Audi Q5 photo #5
2009' Audi Q5 photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

AUDI Q5 Look S-LINE Sapo ardhur
3.0 Diesel QUATTRO FULL OPTIONS
KAMBIO AUTOMATIKE 8G (7+1marshe)
Full panoramike
DISTRONIC
Attention ASSIST.
Blind Spot ASSIST.
Lane keep ASSIST
FENER DHE STOPA FULL LED
SENSORE PARKIMI PARA DHE PAS
Xhama te zi origjinal nga fabrika
Sendile me ngrohje
Start/Stop engine (ndizet/fiket pa celes)
Kompiuter Bordi
Komanda ne timon
Tempomat Shpejtesie
Klimatronic AC Bizonale
Pasqyra antiverbuese me ngrohje & palosje
Xham i pare me rezistence
TAPICERI SHUME E PASTER
SEDILJE ME FRYRJE ELEKTRIKE
TIMON MULTIFUNKSIONAL
NAVIGATOR CD/DVD PLAYER - AUX-BAGAZHIER
2 MEMORY CARD SLOT
SENSOR DRITE
SENSOR SHIU
232000km
Dogane e paguar
Cmimi:13500€

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Prill 2023
Support Ukraine