Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Audi Q5

€13,500
2009' Audi Q5 photo #1
2009' Audi Q5 photo #2
2009' Audi Q5 photo #3
2009' Audi Q5 photo #4
2009' Audi Q5 photo #5
2009' Audi Q5 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

AUDI Q5 Look S-LINE Sapo ardhur
3.0 Diesel QUATTRO FULL OPTIONS
KAMBIO AUTOMATIKE 8G (7+1marshe)
Full panoramike
DISTRONIC
Attention ASSIST.
Blind Spot ASSIST.
Lane keep ASSIST
FENER DHE STOPA FULL LED
SENSORE PARKIMI PARA DHE PAS
Xhama te zi origjinal nga fabrika
Sendile me ngrohje
Start/Stop engine (ndizet/fiket pa celes)
Kompiuter Bordi
Komanda ne timon
Tempomat Shpejtesie
Klimatronic AC Bizonale
Pasqyra antiverbuese me ngrohje & palosje
Xham i pare me rezistence
TAPICERI SHUME E PASTER
SEDILJE ME FRYRJE ELEKTRIKE
TIMON MULTIFUNKSIONAL
NAVIGATOR CD/DVD PLAYER - AUX-BAGAZHIER
2 MEMORY CARD SLOT
SENSOR DRITE
SENSOR SHIU
232000km
Dogane e paguar
Cmimi:13500€

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 22 April 2023
Support Ukraine