2013' Audi Q3 photo #1
2013' Audi Q3 photo #2
2013' Audi Q3 photo #3
2013' Audi Q3 photo #4
2013' Audi Q3 photo #5
2013' Audi Q3 photo #6
6 foto

2013' Audi Q3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,500
Publikuar 23 Maj 2024ID: zuTwuk

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Audi Q3

Audi Q3 2.0 TDI Quattro 2013
* Viti: 2013
* Motorri: 2.0 TDI (Quattro)
* KM: 121.000
* Goma: Ne gjendje perfekte
* Kambio: Automat DSG
* Full Opsion
* Serdilje me Memorie+ Ngrohje+Elektrike
* Full Panoramik
* Auto Start-Stop (Fiket ne semafor)
* Parking Assist(Vetparkim)
* Serdilie meshine e zeze
* Navigator, CD, BT, origjinal
- Klima me 2 zona
* Hapje, Mbyllje qendrore
- Sensor Parkimi
* Kamer mbrapa
* Pasqyra me palosie LED
* Fenera dhe Stopa LED
- Komanda ne Timon

Support Ukraine