2013' Audi Q3 photo #1
2013' Audi Q3 photo #2
2013' Audi Q3 photo #3
2013' Audi Q3 photo #4
2013' Audi Q3 photo #5
2013' Audi Q3 photo #6
6 photos

2013' Audi Q3

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€15,500
Published 23 May 2024ID: zuTwuk

Information from the owner

Age: 11 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2013' Audi Q3

Audi Q3 2.0 TDI Quattro 2013
* Viti: 2013
* Motorri: 2.0 TDI (Quattro)
* KM: 121.000
* Goma: Ne gjendje perfekte
* Kambio: Automat DSG
* Full Opsion
* Serdilje me Memorie+ Ngrohje+Elektrike
* Full Panoramik
* Auto Start-Stop (Fiket ne semafor)
* Parking Assist(Vetparkim)
* Serdilie meshine e zeze
* Navigator, CD, BT, origjinal
- Klima me 2 zona
* Hapje, Mbyllje qendrore
- Sensor Parkimi
* Kamer mbrapa
* Pasqyra me palosie LED
* Fenera dhe Stopa LED
- Komanda ne Timon

Support Ukraine