2004' Audi Allroad photo #1
2004' Audi Allroad photo #2
2004' Audi Allroad photo #3
2004' Audi Allroad photo #4
2004' Audi Allroad photo #5
2004' Audi Allroad photo #6
6 foto

2004' Audi Allroad

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€2,990
Publikuar 4 Qershor 2024ID: C3Vf53

Information from the owner

Mosha: 20 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2004' Audi Allroad

Shitet Audi ne Super gjendje
2.5 tdi quattro (4x4)
180 kuaj fuqi
Automat
Sedilje elektrike lekure, tavani kamosh i zi, pasqyra elektrike me palosje, xhama elektrik dhe mbrapa te zinje, me leje. Klima dy zonal.Letrat jane deri ne dhjetor 2024.
shoqerohet bashk me 3 jatik rezerve ku te cilen 2 prej tyre jan te rinje ne kuti.Kiti fazez eshte nderuar ne 215 mij km
Sapo jan ber vaj filtra frena edhe goma te reja qe ne foto nuk jan.
Cmimi i padiskutushem, shitet ose ndrrohet me makine me te vogel automat.

Support Ukraine