2004' Audi Allroad photo #1
2004' Audi Allroad photo #2
2004' Audi Allroad photo #3
2004' Audi Allroad photo #4
2004' Audi Allroad photo #5
2004' Audi Allroad photo #6
6 photos

2004' Audi Allroad

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€2,990
Published 4 June 2024ID: C3Vf53

Information from the owner

Age: 20 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2004' Audi Allroad

Shitet Audi ne Super gjendje
2.5 tdi quattro (4x4)
180 kuaj fuqi
Automat
Sedilje elektrike lekure, tavani kamosh i zi, pasqyra elektrike me palosje, xhama elektrik dhe mbrapa te zinje, me leje. Klima dy zonal.Letrat jane deri ne dhjetor 2024.
shoqerohet bashk me 3 jatik rezerve ku te cilen 2 prej tyre jan te rinje ne kuti.Kiti fazez eshte nderuar ne 215 mij km
Sapo jan ber vaj filtra frena edhe goma te reja qe ne foto nuk jan.
Cmimi i padiskutushem, shitet ose ndrrohet me makine me te vogel automat.

Support Ukraine